POKEMON COMPANY

Hračky pro kluky | Filmové postavy | Pokemoni

Společenské hry | Karetní hry

Pokémon TCG: Legends of Alola Tin (2/6)

Pokémon TCG: Legends of Alola Tin (2/6) eshop >>

balení obsahuje:• 1 ze 2 druhů metalických promo karet Pokémon-GX: Solgaleo-GX nebo Lunala-GX!• 4x Pokémon doplňkové balíčky!• přístupový kód pro on-line verzi Pokémon TCG, který vám otevře identický balíček... Informace POKéMON COMPANY >>Pokémon: Snorlax - GX Box (1/12)

Pokémon: Snorlax - GX Box (1/12) eshop >>

balení obsahuje:2x speciální promo metalická karta Snorlax a Snorlax GX1x velká karta Snorlax-GX4x booster* přístupový kód pro Pokémon online hru.. Informace POKéMON COMPANY >>POK: XY13 Sun&Moon PCD (2/8)

POK: XY13 Sun&Moon PCD (2/8) eshop >>

Nemáš žádné karty či jen pár kousků a chtěl bys začít hrát Pokémon TCG? Start s PCD je tou nejsnazší cestou. PCD ti totiž nabídne již připravený balíček o 60-ti kartách (přesný počet určený ke hraní), se kterým snadno pochopíš principy hry a získáš základní zkušenosti. PCD si můžeš postupem času vylepšit o karty z boosterů - abys měl co nejvyšší šanci získat potřebné karty, je dobré koupit si boostery sady Sun&Moon. Hl.. Informace POKéMON COMPANY >>POK: XY7 Ancient Origins Booster (1/36)

POK: XY7 Ancient Origins Booster (1/36) eshop >>

Booster je doplňkové balení skládající se z 10 karet + jedné karty s online kódem. Karty jsou zde namíchány náhodně, lze tedy získat jakoukoliv kartu ze 100 karet sady Ancient Origins (karty se v balíčku neopakují).Balení má následující strukturu:- 5x běžná karta (symbol kolečka dole vpravo)- 3x neobvyklá karta (symbol kosočtverečku dole vpravo)- 1x vzácná karta (symbol hvězdičky dole vpravo)- 1x blyštivá karta (jakákoliv vzácnost s bl.. Informace POKéMON COMPANY >>POK: XY8 Break Through Booster (1/36)

POK: XY8 Break Through Booster (1/36) eshop >>

Booster je doplňkové balení skládající se z 10 karet + jedné karty s online kódem. Karty jsou zde namíchány náhodně, lze tedy získat jakoukoliv kartu z více jak 160 karet sady BREAKthrough (karty se v balíčku neopakují). Balení má následující strukturu:- 5x běžná karta (symbol kolečka dole vpravo)- 3x neobvyklá karta (symbol kosočtverečku dole vpravo)- 1x vzácná karta (symbol hvězdičky dole vpravo)- 1x blyštivá karta (jakákoliv vzácno.. Informace POKéMON COMPANY >>Pokémon: XY - Check Lane Blister  (1/16)

Pokémon: XY - Check Lane Blister (1/16) eshop >>

V tomto balení najdete 10 karet s Pokémony a jednu kartičku se speciálním kódem na hraní karetní hry Pokémon na internetu (pokemontcg.com)! Najdete zde:- 5 běžných karet (poznáte podle kolečka v pravém dolním rohu)- 3 neobvyklé karty (poznáte podle kosočtverečku v pravém dolním rohu)- 1 blyštivou kartu (jakákoliv vzácnost) - 1 vzácnou kartu (poznáte podle hvězdičky v pravém dolním rohu). Na místě vzácné karty můžete získat pravé pok.. Informace POKéMON COMPANY >>